15:51, 20 листопада 2019

У Луцьку школярі знайшли корпус гранати «Ф-1»

Вручили подяки та подарунки школярам, які під час прогулянки Луцьком знайшли предмет, схожий на гранату, та повідомили про це поліції.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області генерал поліції третього рангу Петро Шпига вручив подяки та подарунки  братам  Богуславу та Симону Заблоцьким.

Школярі 12-ти та 10-ти років у неділю, 17 листопада, під час прогулянки по вулиці Шопена,  неподалік берега в річці Сапалаївка знайшли предмет схожий на гранату. Юнаки не розгубилися, знахідну не зачіпали, а розповіли про неї дорослим та поліції.

На місце події одразу ж виїхали спеціалісти вибухотехнічного відділу поліції області та з’ясували, що знайдений братами предмет – корпус гранати «Ф-1» без запалу. Правоохоронці знахідку вилучили.

Після нагородження керівник сектору ювенальної превенції ГУНП в області  Інна Остапович провела гостям екскурсію, ознайомила дітей із роботою чергової частини та вибухотехнічного відділу.

Зокрема, старший інспектор вибухотехнічного відділу поліції області Микита Грицкевич, котрий виїжджав на виклик школярів, продемонстрував гостям колекцію макетів вибухонебезпечних предметів. Він розповідав також про походження вибухонебезпечних предметів та про їх дію.

Поліція Волині наголошує, що у випадку виявлення підозрілих предметів в жодному разі не можна їх торкатися, близько до них не підходити. Обов’язково  та невідкладно потрібно  повідомити про знахідки дорослих та поліцію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: