12:13, 08 Квітня 2022

У Луцьку щоночі затримують близько 150 порушників комендантської години

Лучан просять не порушувати комендантської години, що діє з 23:00 до 6:00. До порушників обіцяють застосовувати більш жорсткі заходи.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Сьогодні усі комунальні служби, установи, організації, що забезпечують щоденну життєдіяльність у нашому місті, працюють в штатному режимі.

Транспорт у нас працює в кількості 116 одиниць: 31 тролейбус і 85 автобусів.

Хочу звернути вашу увагу на те, що у нас діє комендантська година із 23 до 6 години. Щоночі і муніципальна варта, і поліція, і інші структури, які здійснюють патрулювання, затримують близько 150 осіб, які порушують комендантську годину і проводять з ними відповідну роботу. Прошу звернути вашу увагу і наголошую на тому, що не можна порушувати комендантську годину. Тому що ви додаєте роботи поліції, ви додаєте роботи муніципальній варті, ви наводите підозру на себе, ви ускладнюєте собі життя.

З понеділка до тих осіб, які будуть порушувати правила комендантської години, будуть застосовуватися більш жорсткі заходи впливу. Тому прошу вас, не порушуйте, не ускладнюйте собі життя і не ускладнюйте роботу працівникам правоохоронних органів і працівникам муніципальної варти та іншим структурам, яким і так є що робити у цей непростий час. Прошу вас бути мудрими і розважливими.

Вчора відкрили три мультифункціональні спортивні поля з поліуретановим покриттям у дворах на проспектах Волі та Відродження, на вулиці Кравчука. Вже вчора дітки гралися, займалися на них. Поля були збудовані в кінці минулого року. Цього року ще провели огляд, доналаштування, перевірили чи все закріплено добре, чи все працює і відкрили їх. Переконаний, що після перемоги ми збудуємо десятки таких мультифункціональних спортивних полів, так як ми і обіцяли, ідучи на вибори. І відкриємо їх з гучним, гарним спортивним святом для дітей та молоді.

Збудуємо і в дворах нашого міста і в наших селах, тому що наші села потребують також таких спортивних полів, для того щоб діти і молодь мали можливість займатися спортом. Не сиділи вдома перед комп’ютером, не надавали перевагу шкідливим звичкам, а мали гарну інфраструктуру для занять спортом і фізичною культурою.

Вчора в наших соціальних їдальнях прохарчувалося 1753 особи, з яких — 268 дітей. Це більше на двісті осіб, як було позавчора. Тобто бачимо, що кількість тих переселенців, які бажають отримати безкоштовний гарячий обід, щодня зростає і поступово ми підходимо до цифри 2000 осіб. Тому сьогодні ми думаємо над подальшим розширенням наших соціальних їдалень для того, щоб не було черг, скупчення людей, для того, щоб процес отримання гарячого обіду, споживання їжі проходив комфортно і для того, щоб не перевантажувати персонал тих їдалень, де сьогодні спостерігається найбільша кількість переселенців, які приходять отримати гарячі обіди.

На останок хочу сказати, що сьогодні виповнюється 50 років нашому Луцькому підприємству електротранспорту і сьогодні вийшла на рейс остання партія отриманих тролейбусів із тих 29-и. 8 тролейбусів виїхало сьогодні на рейс. Я щиро вітаю весь колектив, усіх працівників, ветеранів цього підприємства, всіх хто працював раніше і бажаю довгих-довгих років життя, успіху і процвітання нашому підприємству електротранспорту. Бажаю, щоб були створені державою і всіма іншими інституціями відповідні умови для того, щоб електротранспорт в Україні міг розвиватися і процвітати, був більш рентабельний. Всім працівникам нинішнім, колишнім, ветеранам хочу побажати міцного здоров’я, добра, злагоди, перемоги і миру після перемоги, для того, щоб наше підприємство могло працювати в спокійному режимі, розвиватися і забезпечувати важливими соціальними послугами, забезпечувати послугами перевезення громадського транспорту жителів нашої громади. Дякую всім працівникам за те, що працюєте в непростих умовах, в умовах коли є затримки виплати заробітної плати, коли є інші незручності. Я щиро вдячний вам і переконаний, що вдячні більшість жителів нашої громади.

Тримаймося. Віримо в Господа, віримо у перемогу», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: