15:00, 18 Липня 2020

У Луцьку Сергій Жадан матиме додаткову презентацію

У неділю 19 липня в Гармидер ангар-stage (вул. Залізнична, 9) відбудеться творчий вечір відомого українського письменника Сергія Жадана. У зв’язку з обмеженням щодо кількості людей та бажанням лучан почути автора наживо організатори оголосили про додаткову презентацію.

Навесні у видавництві “MERIDIAN CZERNOWITZ” вийшло дві книги Сергія Жадана – поетична збірка «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я». У зв’язку з карантином великий тур письменника перенесли,  однак вже у цю неділю є можливість послухати нові вірші й поспілкуватися з автором у Луцьку.

«Зараз діють обмеження щодо кількості учасників культурних заходів, тому на презентацію в нас були лімітовані місця. Проте чимало лучан виявили бажання прийти на подію, тож ми вирішили провести додаткові читання», — зазначають організатори.

Додаткова зустріч відбудеться о 19 годині, 19 липня в Гармидер ангар-stage (вул. Залізнична, 9). Кількість місць – обмежена і потрапити можна лише за попередньою реєстрацією. 

Нагадаємо, що до Луцька Сергій Жадан завітає в рамках дофестивальних заходів III Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера». У програмі виступу – монологи, поетичні читання, питання-відповіді, автограф- та фотосесія. Книги можна буде придбати під час зустрічі.

Довідково:

«Список кораблів» — це шістдесят віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих розмов, шістдесят голосів, якими наповнюються весняні сутінки. «Список кораблів» – це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя. Список міст, де на тебе завжди чекають. Мабуть, найінтимніша і найболючіша книга автора.

Події п’єси «Хлібне перемир’я» відбуваються влітку 2014 року. Історія однієї смерті поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів, поєднувати які так досконало вміє Сергій Жадан. Війна триває, і жодне перемир’я не здатне загоїти завданих ран: вони й далі нитимуть, назавжди змінюючи життя людей, які зовсім не збиралися воювати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: