22:06, 12 листопада 2020

У Луцьку рятувальники тренувалися ліквідувати пожежі у торговельних центрах

12 листопада підрозділи служби «101» 1-о Державного-пожежно-рятувального загону міста Луцька під керівництвом співробітників оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Волинській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожеж та рятування людей під час них в одному з найбільших торговельних закладів області.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

Бійці ДСНС відпрацювали дії з проведення розвідки пожежі, пошуку потерпілих та гасіння вогню в торговому залі, перевірили дії персоналу з оповіщення про пожежу та організації проведення першочергових заходів з приборкання лиха.

Під час навчань перевірено також дієздатність джерел протипожежного водопостачання, систем протипожежної автоматики, наявність первинних засобів пожежогасіння та вміння ними користуватись працівниками закладу.

В підсумку керівники навчань зазначили, що луцькі вогнеборці спільно з адміністрацією об’єкту впорались із поставленими завданнями та змогли виконати всі дії правильно. У випадку пожежі це допоможе оперативно ліквідувати пожежу в цьому гіпермаркеті, не допустити жертв серед відвідувачів та працівників об’єкту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: