16:43, 16 Грудня 2019

У Луцьку розповіли про основну діяльність рибпатрульних

13 грудня у рамках проведення Всеукраїнського тижня права Волинський рибоохоронний патруль провів відкритий урок для учнів Луцької загальноосвітньої школи № 25.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль у “Фейсбук”.

Під час заходу, який відбувся в актовому залі школи, юрисконсульт рибоохоронного патруля розповів про основну діяльність рибпатрульних, правила рибальства, види риб, дозволені та заборонені знаряддя лову.

Під час уроку учням розказали про нормативно-правові акти, якими керуються у своїй роботі державні інспектори рибоохорони та якими законами регулюються відносини у сфері рибного господарства України. Також ознайомили з правилами рибальства та особливостями проведення рибоохоронного рейду.

Школярів особливо зацікавили відеоматеріали, зняті патрульними під час проведення рибоохоронних заходів, а саме: виявлення і затримання правопорушників, оформлення адмінматеріалів, зариблення водойм тощо.

“Загалом, захід відбувся у доброзичливій та позитивній атмосфері. Працівники рибоохоронного патруля планують і надалі продовжувати роботу зі студентами і школярами для популяризації здорового способу життя та ознайомлення з рибною галуззю і роботою патрулів”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: