15:29, 05 Грудня 2023

У Луцьку розподілять кошти на житло для військових та міжнародні грантові проекти

Сьогодні, 5 грудня, члени виконавчого комітету Луцької міської ради на позачерговому засіданні затвердили рішення комісії щодо розгляду питань про співфінансування для придбання житла учасникам АТО/ООС та членів їх сімей та коштів бюджету Луцької міської територіальної громади (нормативна площа житла для співфінансування – 50 метрів квадратних).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Також члени виконавчого комітету надали безповоротну фінансову допомогу на дофінансування міжнародних грантових проектів з фонду підтримки підприємництва Луцької міської територіальної громади.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль зазначив, що міська рада дофінансовує тих підприємців, які переїхали із зони ведення бойових дій на територію громади та зареєстровані тут.

«Дофінансування також отримають ті підприємці, які стали переможцями міжнародних грантових проектів. Луцька міська рада дофінансовує для того, щоб підтримати їх підприємницьку діяльність. Ми оголосили конкурс, на який подали заявки чотири учасники. Суттєвою умовою конкурсу була реєстрація у Луцькій територіальній громаді, статус внутрішньо переміщеної особи та наявність договору про отримання грантів від однієї з міжнародних грантових організацій. Луцька міська рада фінансує 30 % від грантових коштів, але не більше 50 тисяч гривень», – наголосив Борис Смаль.

Члени виконавчого комітету розглянули ще ряд питань, що містять інформацію з обмеженим доступом, внесених службою у справах дітей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: