22:16, 29 Серпня 2020

У Луцьку розпочався чемпіонат України з легкої атлетики

Протягом 29-30 серпня стадіон «Авангард» у місті Луцьку приймає головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. На урочисте відкриття змагань завітав сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та президент федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Нам надзвичайно приємно, що ці змагання відбуваються саме в нашому місті. Хочу окремо подякувати президенту федерації легкої атлетики Ігорю Гоцулу за ті величезні зусилля, що були докладені для розвитку легкої атлетики у Луцьку. Ми бачимо, як з 2015 року, після реконструкції стадіону «Авангард», у нас відбувається безліч змагань абсолютно різноманітних рівнів. Ігор Євгенович, мабуть, найбільший лобіст нашого міста у спортивному житті України. Нам надзвичайно приємно бачити такі зусилля з боку федерації для розвитку спорту у нашому місті.

Хочу подякувати також Ігорю Палиці та його фонду за реконструкцію стадіону, і те, що сьогодні ці змагання можуть відбуватися тут. Переконаний, що карантин рано чи пізно закінчиться, і ми зможемо проводити змагання різноманітних рівнів із значною кількістю людей», – привітав присутніх Ігор Поліщук.

«Ми вдячні владі міста Луцька. Це безпрецедентна подія, коли міська рада ухвалила рішення про те, що гарантуватиме проведення чемпіонату на належному рівні та хоче бачити нас тут. І ось ми тут – відчуваємо цю турботу та атмосферу свята. Думаю, що від цього спортивного свята ми отримаємо максимальне задоволення»,– в свою чергу зазначив Ігор Гоцул.

У зв’язку із карантинними заходами у Луцьку, за змаганнями можна спостерігати на YouTube-каналі ФЛАУ.

Із розкладом, стартовими та підсумковими протоколами, а також результатами в режимі он-лайн можна ознайомитись за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: