18:33, 10 Грудня 2019

У Луцьку розірвали договір на перевезення пасажирів за автобусним маршрутом № 28

Сьогодні, 10 грудня, на позачерговому засіданні члени виконкому розглянули питання “Про розірвання договору та оголошення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом за маршрутом № 28”.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов зауважив, що пропонується розірвати договір з КП “Луцьке підприємство електротранспорту” щодо обслуговування автобусного маршруту № 28. За його словами, жоден автобус цього маршруту не обладнаний валідатором, а отже, завтра не зможе вийти на маршрут.

Цим же рішенням пропонується оголосити новий конкурс за цим маршрутом. Так, усі охочі можуть подати документи до 13 січня 2020 року. Дата проведення конкурсу — 28 січня 2020 року. Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу І з екологічними показниками не нижче Євро-2. Крім того, до проведення конкурсу автобуси повинні мати встановлене працездатне обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, GPS-моніторингу, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження.

Також варто зазначити, що до проведення конкурсу та затвердження його результатів перевізником за автобусним маршрутом № 28 визначено ФОП Федік Л.Г.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: