18:43, 12 Вересня 2019

У Луцьку роботодавцям провели семінар про безпеку та гігієну праці

Для запобігання порушень у сфері законодавства про працю, для роботодавців міста в Луцькому міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників».

Про це інформує Луцький міський центр зайнятості.

У заході, крім 30 роботодавців, взяли участь представники управління Держпраці у Волинській області – заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталія Ганя, начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Шеремета, начальник відділу з питань експертизи умов праці Валентина Воробей.

Розглянули та обговорили наступні питання: охорона та гігієна праці, порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці, відповідальність за порушення законодавства про працю, особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Крім того, роботодавцям ще раз нагадали про інструменти служби зайнятості щодо підбору персоналу, ознайомили з роботою сектору рекрутингу, який діє в Луцькому міському центрі зайнятості.

Учасники заходу отримали відповіді на питання, що їх цікавили, обмінялись думками та досвідом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: