22:45, 14 Грудня 2022

У Луцьку робоча група з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників відвідала суб’єктів господарювання

У Луцькій міській територіальній громаді, відповідно до розпорядження міського голови від 21.11.2022 № 311, працює робоча група з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників. Метою її роботи є відвідування роботодавців за місцем ведення господарської діяльності та здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог законодавства про працю в частині легалізації найманих працівників та заробітної плати.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сьогодні, 14 грудня, робоча група обстежила роботу 37 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у ТЦ “Гостинець”. Усім роботодавцям розповіли про переваги ведення свого бізнесу в рамках законодавства про працю, а також про ризики, які виникають через його порушення. Робоча група надалі працюватиме в цьому напрямку. Тож суб’єктам господарювання варто подбати про легалізацію найманих працівників завчасно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: