10:11, 08 Лютого 2023

У Луцьку робоча група виявила 28 нелегальних працівників

У Луцькій міській територіальній громаді, відповідно до розпорядження міського голови від 21.11.2022 № 311 працює робоча група з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників. Метою її роботи є відвідування роботодавців за місцем ведення господарської діяльності та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог законодавства про працю в частині легалізації найманих працівників та заробітної плати.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Протягом січня робоча група здійснила відвідування 305 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у торгових центрах “Гостинець”, “Варшавський”, “Слон”, Центральному ринку та на Київському майдані. За результатами проведеної роботи виявили 28 працівників, які виконували роботу без оформлення трудових відносин, чотири особи здійснювали підприємницьку діяльність без належної реєстрації, як фізичні особи-підприємці чи після закриття фізичної особи-підприємця. Усім суб’єктам господарської діяльності повідомили про переваги ведення свого бізнесу в рамках законодавства про працю, а також про ризики, які виникають через його порушення. Частина працедавців дослухались до порад фахівців та легалізували трудові відносини з вісьмома особами.

Робоча група і надалі працюватиме в цьому напрямку. Тож працедавцям варто подбати про легалізацію найманих працівників завчасно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: