21:16, 19 Жовтня 2020

У Луцьку ремонтують ДЮСШ № 3

Ремонтні роботи тривають у спорткомплексу, який придбали у міську комунальну власність.

Про це повідомлять на веб-сайті Луцької міськради.

Нещодавно приміщення спорткомплексу Дитячо-юнацької спортивної школи № 3 придбали у комунальну власність, що стало початком його нового життя. Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий завітали до спорткомплексу, аби ознайомитися із позитивними змінами, що впроваджуються тут завдяки сприянню Луцької міської ради.

“Раніше умови тут були жахливі, стара стеля цвіла, не було чим дихати через грибок, не було опалення. Скажімо відверто: вони були гнітючими.

Сьогодні ми бачимо відремонтовані стіни, стелю, душові, роздягальні на першому та другому поверхах, оновлено основний зал. Наразі розпочинаються роботи із реновації підлоги спорткомплексу, триває капітальний ремонт входу.

Нещодавно тут відбувся чемпіонат Волинської області, міста Луцька, з художньої гімнастики. Дійсно, тепер приємно зайти у це приміщення та займатись тут спортом. Окрім того, для Федерації художньої гімнастики ми придбали професійний помост та килим. Будемо й надалі розвивати цей спорткомплекс”, – розповів Ігор Поліщук.

Наразі ремонтні роботи у спорткомплексі тривають.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: