20:43, 11 листопада 2020

У Луцьку реконструюють освітлення на вулиці Конякіна

В рамках проекту «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька», що співфінансується з коштів Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, тривають роботи з удосконалення інфраструктури дорожнього руху та підвищення рівня безпеки лучан.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Наразі реконструкції зазнали мережі зовнішнього освітлення на вулиці Конякіна. Проектом тут передбачена заміна застарілих, та частково непрацюючих, натрієвих світильників на сучасні LED-типу, загальною кількістю 246 штук. Усі замінені світильники будуть обладнані регуляторами потужності, що дасть змогу ефективно керувати яскравістю освітлення в залежності від часу доби. Окрім того, в замінених LED-лампах будуть встановлені блоки захисту від перенапруги енергомережі, у тому числі – від потрапляння блискавки. Роботи планується завершити до кінця листопада 2020 року.

Загальна вартість робіт становить 2 млн 400 тис. грн, з яких грантових коштів – 2 млн 160 тис. грн.

Нагадаємо, що проект «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька» спільно реалізується виконавчим комітетом Луцької міської ради та Адміністрацією міста Хелм (Республіка Польща). Загальний бюджет проекту – 2 415,7 тис. євро, з яких 772,4 тис. євро припадає на заходи у Луцьку. В рамках проекту вже були завершені роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення та провели капітальний ремонт вулиці Рівненської (від вулиці Задворецька до вулиці Купріна), а також – виконали значну частину робіт з капітального ремонту світлофорних об’єктів у місті Луцьку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: