17:24, 12 листопада 2021

У Луцьку реконструювали водогін, що постачає мікрорайон ЛПЗ

КП «Луцькводоканал» здійснив капітальну реконструкцію ділянки єдиного водогону, що постачає водою район ЛПЗ і прилеглі території. Підприємство продовжує оновлювати матеріально-технічну базу і водопровідні мережі, працюючи на випередження, аби попереджати можливі аварійні ситуації та по мірі можливостей модернізувати свої об’єкти.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відреставрована частина водогону перебувала у критичному стані і ймовірність її розриву була вкрай високою. А це загрожувало тривалою зупинкою водопостачання значної частини міста в районі ЛПЗ. Мережа проходила над річкою Стир у вигляді дюкера підвісним мостом. Таке розташування призводило до механічних і атмосферних ушкоджень. Раніше порив цієї ділянки водогону вже спричиняв зупинку водопостачання через необхідність проведення ремонту.

Працівники підприємства здійснили обстеження аварійної ділянки водогону, визначивши високий ризик виникнення поривів. У співпраці з Луцькою міською радою підприємство успішно здійснило реконструкцію частини водогону, проклавши його шляхом горизонтального буріння уже під річкою Стир, з використанням сучасних ПЕ-труб. Також встановили відповідну запірну регулювальну апаратуру, щоб і в майбутньому на стратегічно важливій ділянці не виникало проблем з експлуатацією.

«Курс на модернізацію і реконструкцію обладнання – пріоритет у нашій роботі упродовж останніх кількох років, – зазначає директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк. – Попри фінансово складний рік ми досить активно працюємо в цьому напрямку. Залучаємо міжнародні інвестиції та проводимо роботи як на каналізаційно-насосних станціях, очисних спорудах, так і на водопровідних мережах міста. Вкладаємо і в оновлення обладнання для ремонтних робіт, автопарку, захисного спецодягу для працівників тощо».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: