20:02, 17 Червня 2023

У Луцьку реалізують проекти соціального спрямування, які розробили інститути громадянського суспільства

16 червня відбулося підписання договорів про співпрацю в реалізації проектів соціального спрямування між управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради та переможцями «Конкурсу проектів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства у 2023 році».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Проекти переможці затверджені рішенням виконавчого комітету  Луцької міської ради від 07.06.2021 №314-1:

1)  «Радість творіння» – громадська організація «Інклюзивні студії»;

2)  «Психоемоційне відновлення вразливих категорій мешканців Луцької громади» – громадська організація «Розвиток Волині»;

3)  «Мобільна виставка «Історична та культурна спадщина Древнього Жидичина» – громадська організація «Спільна справа +»;

4)  «Грайся, розвивайся» – громадська організація «Інтелектуальний розвиток Волині»;

5)  «Психоемоційне відновлення вразливих категорій мешканців Луцької громади» – громадське формування з охорони громадського порядку «ДЕФЕНДЕР».

Конкурс проводиться з метою розвитку партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем мешканців Луцької міської територіальної громади, надання соціальних послуг відповідно до визначених пріоритетних напрямків у межах реалізації Програми підтримки та розвитку громадських організацій соціального спрямування на 2021–2025 роки. Загальний бюджет конкурсу становив 250 000 грн. Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 50 000 грн. Всі проекти мають бути реалізовані до 1 грудня 2023 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: