09:42, 16 Лютого 2023

У Луцьку радилися завідувачі бібліотек громади

Відбулася виробнича нарада за участі завідувачів бібліотек-філій комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На початку наради директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів вручила Почесну грамоту департаменту культури завідувачці відділу формування та каталогізації фондів центральної бібліотеки для дорослих Марії Слободянюк за багаторічну високопрофесійну працю і з нагоди особистого ювілею, вручила також сертифікати про підвищення кваліфікації завідувачам бібліотек-філій сіл Забороль, Кульчин, Озерце, Шепель.

Аналізуючи роботу у 2022 році, Тетяна Гнатів подякувала усім працівникам бібліотек за оперативне переформатування діяльності в особливих умовах воєнного стану; обговорила з присутніми питання щодо поповнення бібліотечних фондів, оновлення комп’ютерного обладнання, облаштування укриттів; означила пріоритетні напрямки роботи на 2023 рік, серед яких, зокрема: залучення донорських коштів на потреби бібліотек, вивчення культурних потреб мешканців громади, активізація співпраці з волонтерськими та громадськими організаціями. Наголосила також на важливості самоосвіти, особливо, з питань проектного менеджменту. Йшлося під час наради також про зміни кількості користувачів у бібліотеках та читацьких смаків у зв’язку з війною, висвітлення роботи у соціальних мережах та ін.

Учасники наради обговорили також питання звітних статистичних показників роботи бібліотек за 2022 рік, формування та збереження бібліотечних фондів, участі бібліотек в оглядах-конкурсах, проектах, акціях.

Запрошена на нараду старший викладач Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» Надія Конон опрацювала з присутніми питання про бібліотечні сервіси як основу бібліотечної роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: