17:07, 11 Жовтня 2019

У Луцьку привітали військовослужбовців із Днем захисника України

Урочистості з нагоди Дня захисника України сьогодні, 11 жовтня, відбулися у приміщенні Волинського обласного театру ляльок.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Привітати особовий склад Волинського обласного військового комісаріату, Луцького об’єднаного військового комісаріату представників окремих військових частин нашого міста прийшли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади.

Вітаючи захисників України із прийдешніми святами, Григорій Пустовіт зазначив:

“Сьогодні тут зібралися ті, хто усе життя присвятив найпочеснішому обов’язку — захисту Батьківщини. Ви добре знаєте, що таке дисципліна, відповідальність, пунктуальність, готовність стати до бою в будь-яку хвилину. Наказ командира для вас — понад усе. Дякую за вашу мужність, відданість. Завдяки вам на мирних територіях вирує життя. Але на східних кордонах України триває війна, яка, на жаль, забирає життя героїв та руйнує долі українців. Про це нам щодня нагадує пам’ятний фотостенд на Театральному майдані”, — сказав Пустовіт.

Вітання військовослужбовців супроводжувалися врученням подяк міського голови. Почесні грамоти та подяки їм вручили і представники обласної влади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: