21:04, 17 Жовтня 2019

У Луцьку привітали із професійним святом працівників харчової промисловості. ФОТО

Сьогодні у приміщені Волинської обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

На захід завітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади та працівники харчової промисловості Волинської області.

«Наша держава почала розвиватися саме з харчової промисловості. Якщо проаналізувати, то саме виробники харчової промисловості першими зуміли конкурувати із засиллям закордонних продуктів на ринку України у 90-х роках. Наш виробник виявився якіснішим, смачнішим та витіснив на прилавках іноземні товари. Згодом наша продукція сама потрапила за кордон, і почала займати нішу якісних харчових продуктів. Це є підтвердженням того, що ви сьогодні — на правильному шляху. Фактично, ви — локомотив, що тягне за собою усю нашу промисловість. Ви є зразком для інших підприємств, адже вони бачать, що ваш успіх можна повторити й в інших сферах.

Тому я висловлюю слова вдячності, за те що ви сьогодні виготовляєте продукти, на які є попит у нас, за те, що ваша продукція завжди високоякісна, а підприємства завжди працюють прозоро, сплачуючи податки у міський та обласний бюджети», — привітав присутніх Григорій Пустовіт.

Потому, за високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість, вагомий внесок у розвиток вітчизняного виробництва продуктів харчування, а також з нагоди Дня працівників харчової промисловості кращих представників галузі нагородили почесними грамотами та оголосили Подяки міського голови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: