10:39, 06 Квітня 2022

У Луцьку припиняють опалювальний сезон

Оскільки синоптики прогнозують доволі суттєве потепління, це дозволить уже сьогодні почати припинення подачі теплоносія для того, щоб люди могли зекономити кошти та «не обігрівати повітря на вулиці».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Дякувати Богу, ніч пройшла спокійно. Пізно ввечері було спрацювання системи оповіщення, однак, обійшлося без обстрілів.

Сьогодні усі комунальні підприємства, установи, організації, усі комунальні служби працюють у штатному режимі. Забезпечують життєдіяльність міста у штатному режимі.

Щодо транспорту. Транспорт працює в кількості 120 одиниць: 89 автобусів і 31 тролейбус. Відучора уже почали нормально працювати інформаційні табло. Налаштували і налагодили обладнання, а тому прошу, будь ласка, користуйтеся інформаційними табло для того, щоб знати, який громадський транспорт і коли прибуде.

Сьогодні починається припинення опалювального сезону. Так як у найближчі дні синоптики передають уже доволі суттєве потепління, що дозволить нам уже сьогодні почати припинення подачі теплоносія для того, щоб люди могли зекономити кошти, для того, щоб не обігрівати повітря на вулиці (скажімо так). На наступний тиждень навіть до + 20 градусів тепла передають, тому починаємо припинення опалювального сезону вже сьогодні.

Хочу сказати, що в соціальних їдальнях вчора прохарчувалося 1536 осіб, з яких – 1300 — це дорослі, а 236 — діти. Нагадую, що у нас працює три соціальні їдальні. Це 24 гімназія, 4 гімназія і 26 школа, де надаються вимушено переселеним особам безкоштовні гарячі обіди. Прошу, будь ласка, користуйтеся. Для цього необхідно отримати документи, які нададуть вам право на отримання таких обідів у департаменті соцполітики за адресою: проспект Волі, 4а.

Також нагадую, що у нас працює центр допомоги переселенцям у Палаці урочистих подій на базі управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Інколи, навіть до тисячі доходить і більше кількість тих людей, які звертаються за день для того, щоб отримати продукти харчування, одяг, дитячий одяг, дитяче харчування, засоби гігієни, дитячі меблі і інше. Тому, якщо ви маєте можливість допомогти і бажаєте допомогти, то просимо вас звертатися у центр допомоги переселенцям, що знаходиться у нас в РАЦСі.

Тримаймося. Віримо в перемогу і віримо в Господа», – йдеться у зверненні Лууцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: