20:19, 24 Жовтня 2023

У Луцьку прикордонники склали військову присягу

Військовослужбовці, призвані на службу до прикордонного відомства склали присягу на вірність Україні.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

Перед бойовими товаришами, прикордонники присягнули сумлінно і чесно виконувати службові обов’язки та ніколи не зрадити українському народові.

У строю серед  новобранців Дмитро Смоленський. Чоловік за освітою юрист, має 18 років юридичного стажу. Працював викладачем кримінології, останні п’ять років займався адвокатською діяльністю. Нині ж вирішив доєднатися до прикордонників аби боронити кордони рідної землі. Для Дмитра це вже друга присяга, перша була адвокатська.

«Між ними є дещо спільне, зокрема в частині дотримання і виконання Конституції та законів України. Присяга адвокатська покликана забезпечувати, реалізовувати й захищати права і свободи громадян, військова – захищати Батьківщину та її народ. Я прийняв однозначне рішення про те, що маю долучитися до загальної справи захисту своєї країни та бути причетним до нашої Перемоги!»,  – каже Дмитро.

«Ми ж запрошуємо громадян доєднатися до лав Держприкордонслужби та принагідно нагадуємо, що триває набір на військову службу за контрактом і по мобілізації у прикордонні підрозділи Волинського загону. Усіх охочих просимо звертатися до відділу комплектування телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08:00 до 17:00) або за адресою: місто Луцьк, вулиця Стрілецька, 6», – йдеться у повідомленні.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: