14:35, 04 листопада 2019

У Луцьку проводять проект для дітей для розвитоку креативного мислення та протидії булінгу

Під гаслом «Діти – драйвери якісних змін» управлінняя соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Християнська Асоціація молодих людей та сім’ї ХРАМ – YMCA» реалізовує соціальний проект.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Мета проекту – розвивати у дітей впевненість у своїх силах, креативне мислення, соціальну відповідальність, самостійність, співчуття та увагу до оточуючого світу.

Людське середовище і природне середовище погіршуються разом, і це погіршення стану планети проявляється на найбільш уразливих. Молодь та діти вимагають змін. Їм цікаво, як будь-хто може претендувати на будівництво кращого майбутнього, не думаючи про екологічну кризу та страждання нужденних. Актуальним завданням захисту нашого спільного майбутнього є: об’єднати всю людську родину для досягнення сталого і цілісного розвитку, бо ми знаємо, що все може змінитися …

У межах проєкту учасники працюють над ідеєю для вирішення однієї з проблем школи чи громади, у відповідності до цілей сталого розвитку ООН та презентують її на Міжнародному дитячому саміті «Я можу» (Children’s global summit «I Can»), який буде проходити в м. Рим Італійської Республіки наприкінці листопада 2019 року. Участь у саміті стала можлива завдяки підтримці Луцької міської ради та фінансовій підтримці ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Лу».

За підсумками перших тренінгових занять діти визначились з проблемою, яку вважають актуальною та над вирішенням, якої хочуть працювати на рівні своїх шкіл та взагалі шкіл міста. «Булінгу – Ні!» — це гасло діти хочуть поширювати серед ровесників, щоб запобігти проявам булінгу в школі.

Наступним етапом реалізації проєкту будуть спільні перегляди фільмів в яких порушуються теми булінгу та їх обговорення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: