18:18, 07 Квітня 2021

У Луцьку провели в останню путь загиблого на Сході України Сергія Сулиму

Сьогодні у Луцьку відбулись заходи із вшанування головного сержанта гірсько-штурмового взводу військової частини А3982 Сергія Сулими, який загинув в зоні ООС 3-го квітня 2021 року в результаті підриву на невідомому вибуховому пристрої. Вшанування розпочалось із заупокійної служби у кафедральному соборі Святої Трійці.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Потому на Театральному майдані відбулась громадська панахида за участю духовенства, військовослужбовців, близьких та родичів загиблого. Серед присутніх були міський голова Ігор Поліщук, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, представники виконавчих органів Луцької міської ради та небайдужі лучани.

“Ще одного сина, брата, друга, побратима забрала страшна війна на Сході. Ще один мужній воїн, захищаючи нашу державу та здійснюючи служіння нашому народу, загинув у бойових діях на Сході. Я щиро вдячний матері Сергія за його виховання. Щиро вдячний усій його родині, усім близьким, які підтримували його і допомагали йому. Від себе особисто, усієї міської ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету ми приносимо щирі співчуття рідним і близьким Сергія. Ми сумуємо разом з вами.

Мужність, відвага та відданість Сергія назавжди будуть в пам’яті і серцях лучан. Його героїзм та подвиг назавжди будуть вписані в історію нашого міста та історію України. Царство Небесне, світла та вічна пам’ять”, – з такими словами звернувся до присутніх міський голова Ігор Поліщук.

Своїми спогадами про Героя поділились також його побратими, військовослужбовці, та люди, чиї життєві дороги так чи інакше пролягали поруч із шляхом, яким йшов Сергій Сулима.

Далі траурна процесія пройшла ходою проспектом Волі.

Поховають загиблого на Алеї почесних поховань у селі Гаразджа.

Довідково

Сергій народився 9 жовтня 1980 року. Навчався у школі № 22 міста Луцька, згодом здобував освіту у вищому професійному училищі № 9.

Протягом 2015-2016 років проходив військову службу по мобілізації.

Працював охоронцем у приватних структурах, водієм швидкої допомоги.

У жовтні минулого року підписав контракт й ніс службу у складі військової частини А3892 Сухопутних військ Збройних сил України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: