16:59, 30 листопада 2019

У Луцьку просять зробити пільговий проїзд для дітей, які навчаються за межами Луцька

Для учнів та студентів, котрі зареєстровані та проживають на території міста, але навчаються у навчальних закладах розташованих за межами міста, просять зробити пільговий проїзд.

З відповідним запитом звернувся до виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта депутат Луцькради Богдан Богонос.

Як йдеться у його запиті, виконавчий комітет Луцької міської, своїм рішенням від 06.11.2019 №679-1 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 07.08.2019 № 449-1 «Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)», позбавив права на пільговий проїзд у громадському транспорті учнів та студентів, котрі зареєстровані та проживають на території міста, але навчаються у навчальних закладах розташованих за межами міста.

«Звертаю вашу увагу на те, що ми не маємо права позбавляти лучан прав на таку пільгу. Враховуючи наведені факти й обставити вимагаю від Вас вжити заходів щодо внесення на розгляд виконавчого комітету Луцької міської ради питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 07.08.2019 № 449-1 «Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)», – йдеться у запиті.

Зокрема депутат просить внести до рішення такі зміни: «Тариф на проїзд для учнів та студентів, що проживають у м. Луцьку, а також для інших учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, розташованих на території Луцької міської територіальної громади, – 2 грн, за наявності учнівського або студентського квитка та відповідного електронного засобу оплати».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: