12:52, 15 Квітня 2021

У Луцьку просять запровадити тролейбусний маршрут, що з’єднає Львівську та мікрорайон ЛПЗ

Петицію щодо запровадження нового тролейбусного маршруту № 18, що буде з’єднувати СКФ «Україна» з вулицею Львівська з використанням автономного ходу тролейбусів зареєстрували у Луцьку.

Електронну петицію зареєстрував 12 квітня Артур Довжик.

«Шановні лучани, хочу запропонувати Вам новий тролейбусний маршрут номер 18, що буде курсувати за маршрутом: СКФ “Україна” – АС-2 – Вул. Гордіюк і в зворотному напрямку Вул. Гордіюк – АС-2 – СКФ “Україна”.

Схема маршруту:

СКФ “Україна” – АС-2 – Вул. Гордіюк ( СКФ “Україна” – Львівська (АС-2) – Проспект Волі – Автозавод – Дитяча лікарня – Вул. Гордіюк).

Вул. Гордіюк – АС-2 – СКФ “Україна” (Вул. Гордіюк – Там Там – ЦУМ – Братський міст – Львівська (АС-2) – СКФ “Україна”).

Я впевнений, що цей маршрут буде корисним, оскільки буде змога доїхати з ЛПЗ на вулицю Львівську, а також це полегшення для лучан вулиці Львівської, оскільки рух тролейбусів є проблематичним і звідти курсує тільки тролейбус 4 та 4а, а ним можна доїхати в центр або ж на з/д вокзал, а якщо кудись далі потрібно, лучани мусять пересідати на інший тролейбус. Цей маршрут буде здійснюватися по маршруту з використанням автономного ходу тролейбусів, завдяки чому не треба добудовувати контактну мережу на вулиці Європейській. Тобто, запровадження нового тролейбусного маршруту буде значним полегшенням для лучан!», – пише автор петиції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: