18:58, 07 Квітня 2020

У Луцьку просять розблокувати роботу мережі магазинів

Петицію з закликом дозволити розблокування мережі магазинів «Watsons» зареєстрували 7 квітня у Луцьку.

В електронній петиції йдеться про дозвіл на безперебійний доступ населення до необхідної для підтримання життєдіяльності продукції.

«Мета петиції – отримати дозвіл на забезпечення безперебійного та безпечного доступу населення до необхідної для підтримання життєдіяльності продукції.

Основою асортименту магазинів сегменту дрогері є товари першої необхідності, дезінфікуючі засоби, засоби гігієни та побутові товари і неможливість придбати цю необхідну продукцію є порушенням прав людей. Гігієна під час пандемії – найважливіший захід задля збереження здоров’я та упередження ситуації з можливим розповсюдженням коронавірусу.

В зв’язку з цим ми закликаємо органи місцевого самоврядування керуватись Постановою Кабінету Міністрів України та зверненням Президента України і звертаємося з проханням переглянути перелік магазинів, які можуть продовжувати свою роботу та включити до цього списку компанії сегменту дрогері.

ТОВ «ДЦ Україна» (мережа магазинів «Watsons») здійснює торгівлю засобами гігієни, дезінфікуючими засобами, засобами прибирання для дому та обробки будь–яких поверхонь, креми для рук (необхідні під час користування засобами на спиртових складових), засобами першої необхідності по догляду та гігієни дітей, мам та майбутніх мам, засобами гігієни порожнини рота, а також багатьма іншими засобами, які дозволяють дотримуватись не тільки особистої гігієни, але й виконувати всі приписи МОЗ України та ВООЗ по запобіганню поширення хвороби.

З початку березня 2020 року «Watsons» вжито заходів (на дотримання вимог Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та «Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту населення», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211) та запроваджено:

Щоденний температурний скринінг працівників (усіх, з температурою вище 36,9 градусів та з ознаками респіраторних захворювань негайно відправляються на самоізоляцію для виклику лікаря);

Проведення медичного (санітарного) огляду, проведення щоденної (декілька разів на день) дезінфекції та обробки приміщень дезінфікуючими засобами;

Встановлено обмеження щодо відвідування магазину споживачів виключно у захисних масках;

Режим одночасного знаходження у приміщенні не більше 5 осіб на відстані не менше 2 м. один від одного.

«Watsons» дотримується вимог законодавства та сприяє заходам запобігання поширення хвороби.

«Watsons» забезпечує належні санітарні умови та можливість здійснення справді економних та зручних покупок безпечно.

Просимо дозволити працювати «Watsons» на території міста з метою забезпечення мешканців засобами гігієни та дезінфекції»,- пише автор петиції Інна Захарчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: