16:56, 28 Вересня 2021

У Луцьку проінспектували ремонт проспектів Волі та Соборності

Дощі й пониження температури не зупинили ремонт дворів та вулиць нашого міста. Відтак, сьогодні міський голова Ігор Поліщук, секретар міської ради Юрій Безпятко та директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк вирушили на чергову інспекцію ходу робіт.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Обіцяють, що зовсім скоро стане знову проїзною головна транспортна артерія міста — проспект Волі. Тут завершили укладати нижній шару асфальту: від вулиці Шопена до Київського майдану. Залишилося — встановити пожежні наземні гідранти, облаштувати паркомісця та зупинки громадського транспорту.

Капремонт проспекту Соборності теж іде швидкими темпами. Шляховики стартували від Єршова і уже заасфальтували відрізок дороги до Чорновола по непарній стороні. Якщо дозволятиме погода, цьогоріч майстри можуть взятися і за інші супутні роботи.

На прибудинковій території на проспекті Соборності, 5 завершили вкладати бруківку, провели освітлення.

“Це був, напевно, один із дворів у найгіршому стані на проспекті Соборності. Сьогодні тут облаштували пішохідну зону, розширили кількість паркомісць. На завершення робіт встановлять дитячий ігровий майданчик та посіють газон”, – зазначив міський голова Ігор Поліщук.

В активній фазі перебуває ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 9 та 9а. Майстри демонтували старий асфальт, зробили основу й вкладають бруківку на проїжджій частині. Аналогічні роботи ведуть і на проспекті Перемоги 18, 20, 22 та 26.

Тривають активні роботи і на вулиці Потебні, 50. Наразі тут мостять бруківку, займаються благоустроєм, заливають відмостку. А ось на вулиці Глієра роботи уже завершені. Залишилося підмостити узбіччя.

Відремонтували дорогу і на іншій вулиці — Супутника.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: