18:01, 18 листопада 2019

У Луцьку проектують новий сквер та торгово-розважальні заклади на Стрілецькій

Проект рішення про надання дозволу на коригування проекту детального плану території житлового кварталу між вулицями Яровиця, Франка та Винниченка у Луцьку розглядатимуть під час найближчої сесії міськради.

У пояснювальній записці повідомляють, що рішенням виконавчого комітету міської ради від 06.07.2016 №392-1 затверджене коригування детального плану території  житлового кварталу між вулицями Яровиця, Франка та Винниченка у місті Луцьку.

В Луцьку міську раду звернувся директор ТОВ «Офіс-центр» В.Товстенюк з проханням внести зміни до детального плану території житлового кварталу між вулицями Яровиця, Франка та Винниченка у місті Луцьку у зв’язку з намірами будівництва об’єктів в цьому районі.

Тому виникла необхідність коригування детального плану  території  цього житлового кварталу.

Вважають, що прийняття рішення дозволить впорядкувати забудову території житлового кварталу між вулицями Яровиця, Франка та Винниченка у Луцьку.

На оприлюдненій схемі генплану вказано, що проектують будівництво торгово-розважального закладу, торгово-офісного центру,  реконструкцію торгово-офісного приміщення, парковку, сквер, зупинку громадського транспорту,

Нагадаємо, про ділянку, на якій планують здійснювати будівництво, ми писали у матеріалі щодо ділянок у Луцьку, на яких роками нічого не будують. Відповідно до інформації, що міститься в державному земельному кадастрі власником земельної ділянки є товариство з обмеженою відповідальністю «Офісно-торговий центр». Власники підприємства – брат Олександра Товстенюка, Голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» В’ячеслав Товстенюк та Наталія Торчинюк, екс-дружина,судді-мільйонера, екс-голови Господарського суду Рівненської області Вадима Торчинюка. Бенефіціарні власники – В’ячеслав Товстенюк та Вадим Торчинюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: