17:09, 18 Вересня 2020

У Луцьку продовжують ремонти освітніх закладів

Сьогодні, 18 вересня, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко здійснили огляд закладів освіти Луцька, де нещодавно завершилися ремонтні роботи.

Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

Зокрема, вони завітали до закладу дошкільної освіти № 14, де здійснили ремонт ґанку. Директор закладу також ознайомила посадовців із поточним станом садочку та розповіла про його нагальні потреби.

Також представники Луцької міської ради відвідали навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського”. У школі відремонтували ґанок, фоє, бруківкою викладено доріжку, якою часто проходила місцева малеча.

Окрім того, нещодавно відремонтували пральню у закладі дошкільної освіти № 23.

“Цього року нам вдалося серйозно попрацювати і зробити чимало. Це й харчоблоки, і санвузли, пральні, вхідні групи та багато іншого. Найбільший акцент зробили на ремонті дахів, фасадів, повній заміні вікон у одинадцяти школах нашого міста. Фактично, усі ці роботи закінчили вже на 90 %. Гарна погода сприяє тому, щоб якомога швидше усе закінчити. Цю роботу необхідно продовжувати. На найближчі роки Луцькрада планує також здійснити капітальний ремонт даху й фасаду у другій школі, четвертій гімназії, п’ятій, сьомій школах. Є й інші заклади, що потребують негайного реагування, тож будемо працювати”, — розповів Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: