09:45, 22 Жовтня 2019

У Луцьку продовжують ремонтувати прибудинкові території. ФОТО

У Луцьку продовжують ремонтувати прибудинкові території.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив радник міського голови Ігор Поліщук.

Учора, 21 жовтня, під час традиційного об‘їзду оглянули наступні об‘єкти:

– завершили роботи з капітального ремонту прибудинкової території на пр. Перемоги, 21. У цьому дворі ремонт не проводився понад 50 років, тож тут повністю відремонтували проїжджу частину, вимостили тротуари та облаштували паркомісця, а також встановили освітлення на довговічних оцинкованих опорах та дитяче ігрове обладнання.

– повністю змінила своє обличчя й прибудинкова територія між будинками 8 та 8 а на проспекті Волі. У центральній частині міста, майбутній вигляд подвір’я неодноразово обговорювали з жителями, аби врахувати навіть найменші побажання. Ремонт зробив цей двір гарним,затишним й комфортним для мешканців.

– розпочалися ремонтні роботи у дворах на вул. Степана Бандери, 15, 17 та 19. Двори знаходяться у самому центрі міста, однак вже давно перебували в аварійному стані.

– завершили ремонтувати виїзд з подвір’я на пр.Волі, 19 на вулицю Шопена та частину прибудинкової території цього будинку, яка була в незадовільному стані.

– завершується ремонт проїзду поруч з вулицями Говорова та Балакірєва в мікрорайоні вул. Дубнівської та вул. Липовецької в м-ні Вишкова. Ремонт проводиться методом напівпросочення бітумною емульсією, який найкраще підходить для зони приватної житлової забудови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: