11:06, 10 Лютого 2020

У Луцьку презентуватимуть автобіографічну казку про інклюзію

На початку лютого стартує тур чернівецької письменниці та журналістки Оксани Драчковської на підтримку її нової книжки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама», що з’явилась друком у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці».

Про це повідомляють організатори події.

У Луцьку захід запланований на 20 лютого. Початок о 16:00 в бібліотеці-студії «Дім» (просп. Президента Грушевського, 1). Модераторкою стане волинська письменниця Ореста Осійчук. На зустрічі запрошують дітей віком від 5 до 10 років та їхніх батьків.

Нова книжка Оксани Драчковської «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама» – автобіографічна історія-казка для діток про себе та свого синочка Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка.

“Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Історія дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію”, – кажуть організатори.

Захід відбудеться в рамках дофестивальних подій III Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера». Вхід вільний.

Довідково:

Оксана Драчковська – письменниця, журналістка, громадська активістка. Пише на теми безбар’єрного середовища та інклюзії, веде програму про культуру на ТБ. Авторка кількох книг. Отримувала нагороди від літературного конкурсу «Коронація слова».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: