17:55, 22 Лютого 2023

У Луцьку презентували виставку робіт викладачів художньої школи Віри Конської та Людмили Салинської «Крила»

В експозиції представили близько 50 робіт художниць, виконаних у техніці олійного живопису, а також графіка акриловими фарбами на склі. Автори полотен – директор Луцької художньої школи Віра Конська та заступник директора цього мистецького закладу нашої громади Людмила Салинська.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Основу експозиції, що розмістилася у п’яти залах галереї, становлять полотна, написані під час пленерів в Україні та за кордоном, на яких викладачі перебували разом зі своїми учнями. Відвідувачі виставки побачать тут різні куточки Волині, України, а також Польщі та Болгарії. Перший зал виставки присвячений нашому воєнному сьогоденню і загиблим воїнам, п’ятий – творчості Лесі Українки.

“Виставка має назву “Крила”, тому що зараз саме крила можуть нам допомогти. Раджу всім вам мати свої крила. Відчути їх. Так буде легше пережити цей важкий час і підтримувати пам’ять про людей, котрі загинули за наше краще майбутнє”, – сказала Віра Конська.

У відкритті виставки взяла участь директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів. Вона привітала педагогів з творчим успіхом, подякувала за результативну співпрацю з департаментом культури та вручила подяки Луцького міського голови.

Виставка отримала схвальні відгуки від присутніх на відкритті колег – членів Національної спілки художників України. На значенні виставки в культурному житті громади наголосила мистецтвознавець, завідувач художнього музею Зоя Навроцька: “Це велике щастя, що в такий важкий час духовний фронт Луцька не впадає в депресію, а веде боротьбу за світло, в якій світло перемагає”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: