16:56, 01 Жовтня 2020

У Луцьку презентували соціальний проект

30 вересня в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася презентація соціального проекту «Інтеграційні студії розвитку для дітей та молоді з інвалідністю» у новому форматі роботи.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та представники управлінь освіти, охорони здоров’я Луцької міської ради, Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр», Комунального підприємства «Луцька міська дитяча поліклініка».

Для усіх присутніх начальник управління Ліна Галан презентувала основні здобутки діяльності Інтеграційних студій, які розпочали свою роботу 1 листопада 2019 року. Звернула увагу на зростаючу потребу в інтеграції, включенні в повноцінне та активне життя усіх дітей та молоді з інвалідністю міста Луцька та необхідність оновлення соціального проекту на основі мультидисциплінарної платформи.

У свою чергу заступник міського голови Ірина Чебелюк відзначила, що Інтеграційні студії стали рушійною силою для розвитку та соціалізації дітей та молоді з інвалідністю. Адже вони забезпечують змістовне дозвілля, можливості для саморозвитку, сприяють покращенню комунікативних здібностей. Наголосила на тому, що інтеграція дітей та молоді є важливим етапом розвитку сучасного суспільства та вимагає об’єднання зусиль усіх суб’єктів соціальної взаємодії для надання якісних, доступних соціальних послуг.

Під час заходу у форматі діалогу обговорили питання співпраці та створення можливостей для соціалізації дітей та молоді з інвалідністю Луцької міської територіальної громади та напрацьовано проект нової міської Програми.

Окрім того начальник відділу соціальних проектів управління Тамара Бондарук презентувала опитування щодо визначення потреб громади у соціальних послугах для сімей, які виховують дітей з інвалідністю, яке триватиме з 1 по 30 жовтня.

Посилання на опитування або за QR-кодом.

Зауважили, що результати опитування використають для покращення доступності, якості та ефективності соціальних послуг, які надаються у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю».

На завершення зустрічі уклали угоди про співпрацю, які передбачають взаємодію спрямовану на успішну інтеграцію дітей та молоді з інвалідністю у суспільство, надання комплексної психолого-педагогічної допомоги сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: