21:42, 09 листопада 2020

У Луцьку презентували соціальний проект

6 листопада в «Інклюзивному ХАБі», який розташований в бібліотеці Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація соціального проекту «Тріада успіху: діти – батьки – педагоги» громадської організації «Інклюзивні студії».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Проект став переможцем «Конкурсу соціальних проектів спрямованих на вирішення проблем сімей/осіб, які опинились в складних життєвих обставинах у 2020 році» та реалізується за фінансової підтримки управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Метою проекту є створення сприятливих умов для соціалізації дітей з особливими освітніми потребами через синергію зусиль їх батьків та вчителів/вихователів шляхом музичного розвитку.

На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ліна Галан.

З привітальним словом виступила заступник міського голови Ірина Чебелюк: «Міська влада завжди готова до співпраці та до підтримки ініціатив громадських організацій вихованцями яких є діти з інвалідністю. Особливо тішить те, що такі організації активно розвиваються, приймають участь у різних конкурсах та виграють гранти».

Проект презентували голова громадської організації «Інклюзивні студії» Наталія Шнит та викладач, фахівець з музико-терапії Вікторія Колодяжна. Вони розповіли, що у межах проекту буде проведено були закуплені музичні інструменти за допомогою яких буде проведено 2 музичних заняття для 10 дітей з особливими освітніми потребами, 2 психо-релаксаційних заняття для 10 батьків дітей з особливими освітніми потребами та 2 воркшопи з психо-сенсорної інтеграції для 10 вчителів/вихователів.

«Значних успіхів у соціалізації дитини з особливими освітніми потребами може бути досягнуто лише за активної участі в цьому процесі сім’ї, і в першу чергу батьків», – зазначила начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан. Побажала авторам проекту натхнення у подальшій діяльності та висловила сподівання, що ще не один такий проект буде реалізовано спільно у майбутньому.

Під час реалізації проекту діти з інвалідністю зможуть реалізувати свої культурні та соціальні права, розширити свій доступ до культурних ресурсів міста відвідуючи заняття студій, беручи участь в театральних перформансах, концертах, інтегруючись в культурно-мистецьке та суспільне життя міста. Цьому сприятимуть їх батьки, які усвідомлять необхідність спільних зусиль з вчителями/вихователями. Вчителі/вихователі закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх закладів, приватних студій зможуть поглибити свої знання щодо принципів цілісності елементарної музичної педагогіки та їх застосування для роботи в інклюзивному освітньому середовищі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: