15:23, 08 Липня 2020

У Луцьку презентували проект про супер-сім’ю

Сьогодні, 8 липня, з нагоди Українського Дня Родини в Луцьку презентували проєкт “SUPERFAMILY.ORG.UA”. Він став онлайн-альтернативою щорічному фестивалю сім’ї #LutskFamilyFest. Про це розповіли організатори Альона Юхимчук та Володимир Редкач, — інформують на сайті Луцькради. 

Проєкт покликаний зібрати різноманітні ідеї для створення сімейних традицій на одному сайті, де у вільному доступі можна отримати велику порцію натхнення та покрокові інструкції.

“Ми заохочуємо сім’ї проводити час разом, бо, на нашу думку, саме це робить сімейні стосунки теплими та міцними”, — зізнались організатори.

Також на презентацію завітала і заступник міського голови Ірина Чебелюк:

“Ми з радістю підтримуємо ті ідеї, які можуть бути корисними для лучан, — сказала вона. — Кожному з нас відомо, що таке сім’я та родина. І кожен з нас по-своєму орієнтується на ті родинні цінності, які закладені поколіннями та свято бережуться в сім’ї. Основне завдання нашої молоді — зберегти та передати наступним поколінням свої сімейні традиції”.

Ірина Чебелюк також зазначила, що міська рада веде свій орієнтир на забезпечення підтримки та популяризації сімейних цінностей:

“Ми виступаємо місточком між громадськими організаціями та громадянами, щоб допомогти їм зорієнтуватися в цьому непростому житті. Особливо опікуємося тими сім’ями, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Наше завдання допомогти зберегти ту сім’ю, яка десь зіштовхнулася з певними труднощами”.

Проєкт “SUPERFAMILY.ORG.UA” став переможцем конкурсу соціальних ініціатив, який проводило управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: