21:14, 07 Жовтня 2020

У Луцьку презентували культурно-мистецький проект «Королівство Русь»

Сьогодні, у приміщенні Художнього музею Луцька, відбулась презентація культурно-мистецького проекту під назвою «Королівство Русь», у організації якого візьмуть участь департамент культури Луцької міської ради, Художній музей, видавництво «Ініціал» та мистецьке об’єднання «Куля».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Цей проект буде присвячено 770-річчю коронування короля Данила І, князя Волинського та Галицького, сина Романа Великого Волинського, і реалізовано низкою заходів, перший з яких – “Початок. 767”. В його рамках експозиційний ряд виставки Елеонори Сабової-Дишко «Мовчання – золото» було доповнено рядом унікальних плакатів на теми з історії зазначеної події.

«Шлях у майбутнє лежить через минуле. І сьогодні ми шукаємо своє майбутнє в минулому. Робимо все для того, щоб зрозуміти ким є, ким були наші предки, чим нам пишатися, на що орієнтуватися. Знаючи шлях, який торували наші діди-прадіди, ми розумітимемо куди йдемо. Історія — це компас для нас.

І ми говоримо сьогодні, що йдемо в Європу. Адже є її давньою частиною та маємо насичену та яскраву історію, якою не просто треба пишатися — яку треба популяризувати», – звернувся до присутніх секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: