10:36, 26 Лютого 2020

У Луцьку презентували книгу чернівецької письменниці

У бібліотеці «ДіМ» (проспект Президента Грушевського,1) відбулася зустріч з письменницею, журналісткою і сміливою мамою з Чернівців Оксаною Драчковською та її книгою-казкою про інклюзію «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама».

Про це інформують на сайті Луцькради.

Ця книга – автобіографічна, про авторку та її сина Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю. У казці зображено маленького зайчика, який маючи певні фізичні вади, пересувається на візочку, тому і є «нестрибайчик».

До зали бібліотеки завітали учні 4 класу ЗОШ №22. Саме в 4 класі навчається і Назар, який приїхав з мамою з м. Чернівців на презентацію і дуже чекав зустрічі з однолітками. Модератор зустрічі – волинська письменниця Ореста Осійчук, повела розмову з письменницею на тему книги, спілкувалися про мотивацію її написання, про те, кому буде вона цікава і про враження від нашого міста.

До слова, книга отримала відзнаку конкурсу «Коронація слова» у 2018 році як найкраще інклюзивне оповідання і отримала спецвідзнаку на конкурсі «Молода коронація слова», увійшла до довгого списку премії «Дитяча книга року ВВС – 2019».

Співорганізатор зустрічі – творча команда проєкту «Фронтера» .

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: