13:34, 04 Серпня 2022

У Луцьку презентували черговий номер альманаху «Світязь»

У центральній міській бібліотеці для дорослих волинські письменники Надія Гуменюк, Ніна Горик, Микола Мартинюк, Еля Форманюк, Юрко Вовк, Ольга Ляснюк презентували 26 номер альманаху “Світязь”.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Альманах, що є друкованим виданням Волинської організації Національної спілки письменників України, започаткований українським поетом Василем Геєм у 1992 році і дотепер є справжньою візитівкою письменництва волинського краю. Сторінки альманаху стали перехрестям літературних напрямків і стилів, місцем знайомства з молодими літераторами Волині, новими виданнями та сторінками майбутніх книг.

Під час заходу свої поетичні твори, представлені в альманасі у розділі «Поезія», читали Ніна Горик та Еліна Форманюк.

Письменник, видавець, перекладач Микола Мартинюк зачитав низку воєнних віршів та перекладів із польської.

Надія Гуменюк розповіла про роман “Та, що ламає вітер”, який отримав премію “Гранд Коронація”. Книгу можна знайти на полицях луцьких книжкових магазинів.

Книга Юрка Вовка “Передбачення Курта Зіберта” має вийти друком у харківській друкарні, яка потрапила під бомбардування. Автор висловив сподівання, що робота друкарні відновиться і книга надійде до читачів.

Музичний супровід заходу здійснювало вокально-інструментальне тріо “Лелія” культурно-мистецького центру “Красне” (керівник О. Чуріна).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: