15:01, 29 Вересня 2021

У Луцьку представники влади вшанували пам’ять Михайла Грушевського

Цьогоріч виповнюється 155 років із дня народження видатного історика, редактора, голови Центральної Ради Української Народної Республіки, автора багатотомної «Історії України-Руси» Михайла Грушевського.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Внесок Михайла Грушевського в історію творення нашої держави важко переоцінити, адже його праці містять найвагоміші елементи українського національно-визвольного руху, державотворення та національного відродження в цілому.

Михайло Грушевський досліджував історію України, запропонував нову українську історичну концепцію, відокремлену від російської. Він – головна дієва особа тогочасного українського політичного життя. Без його участі не відбувалося практично жодне масштабне зібрання.

Сьогодні, 29 вересня, представники влади вшанували пам’ять громадського діяча покладанням квітів до пам’ятника в обласному центрі Волині.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, поклала квіти до пам’ятника Михайлу Грушевському в м. Луцьк та вшанувала його пам’ять начальниця управління культури, з питань релігії та національностей ОДА Ольга Чубара.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: