22:26, 23 Грудня 2019

У Луцьку позмагалися за «Новорічний кубок»

Цими вихідними, 21 та 22 грудня, у бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся дводенний Всеукраїнський дебатний турнір «Новорічний дебатний кубок». У заході брали учсть 48 учасників з Луцька, Києва, Дніпра, Рівного, Коломиї, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Кременчуга, Харкова та Одеси.

Про це повідомляють організатори.

Формат турніру був літературний, всі резолюції стосувались внутрішніх конфліктів книг: “Гаррі Поттер”, “Володар Перстнів”, “Відьмак”, “Фауст”, “Майже як люди”, “Колобок” та коміксу “Хранителі”.

У запеклій боротьбі до фіналу вийшли команди “Підпільник Кіндрат” у складі Інни Мазурик та Ігоря Біди (Луцьк), “Флатландія” — Василь Чорнописький та Богдан Хрусь (Івано-Франківськ/Рівне), “Король Артур” — Гриновецька Надія та Марії Ковалишин (Івано-Франківськ) і “Русалка Дністровая” — Робулець Олександр та Лєснік Анастасія (Чернівці/Хмельницький), які зіграли резолюцію, де обговорювали, як вплине на світ навколо та на самого Фауста ситуація, якщо його поставити перед вибором: домовлятись з Мефістофелем, чи ні ще раз, за умови, що Фауст знає про всі наслідки попереднього рішення.

Перемогу здобула команда “Підпільник Кіндрат” у складі Інни Мазурик та Ігоря Біди (Луцьк), “Кращим гравцем” турніру з відривом у 1 бал (479 проти 478) стала Інна Мазурик, обійшовши переможця та кращого спікера “Новорічного кубка – 2017” Любомира Сироту (Луцьк), а кубок “Кращого судді” цього року поїхав до Києва, він дістався дворазовому Чемпіону України з дебатів — Олегу Стоєву.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: