13:59, 22 Липня 2020

У Луцьку послабили карантинні обмеження для кінотеатрів та храмів

Сьогодні під час засідання сесії міської ради обранці громади ухвалили рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.05.2020 №80/1 «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.03.2020 №72/4 Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», з врахуванням змін».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відповідно до прийнятого рішення, кількість людей, що одночасно зможуть перебувати у храмах, збільшать до норм, затверджених Кабінетом міністрів України — 1 відвідувач на 5 метрів квадратних, за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра.

Окрім того, радник міського голови Ігор Поліщук запропонував зміни до проекту рішення, що передбачають дозвіл роботи кінотеатрів у місті Луцьку, за умов дотримання рекомендацій, наданих Кабінетом міністрів України. Одними з вимог згаданих рекомендацій є заповненість місць глядацького залу не більше 50 % та дотримання соціальної дистанції.

«Такий бізнес є одним із тих, що найбільше постраждав за час карантину, адже кінотеатри повністю не працювали», – наголосив Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: