21:33, 20 Лютого 2020

У Луцьку понад десять будинків і дитячий садочок без гарячої води

У Луцьку 14 будинків плюс дитячий садок без гарячої води. З них десять без опалення.

Про це йдеться на сайті ДКП “Луцьктепло”.

Планові роботи із заміни 50 м трубопроводів централізованого опалення між тепловими камерами на вул. Січовій тривали сьогодні, 20 лютого. У зв’язку з цим без послуги з централізованого опалення тимчасово залишалися один житловий будинок на вул. Січова, 1 та два на просп. Відродження, 18, 18-а. Більшу частину робіт працівники підприємства виконали сьогодні. Завтра впродовж дня триватимуть роботи зі з’єднання труб в теплових камерах, після чого послугу з централізованого опалення для трьох будинків відновлять.

Позапланово з’явився витік на іншій ділянці мережі поблизу вул. Січової, 3-а. У зв’язку з цим довелося припинити надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для багатоквартирних житлових будинків на вул. Січовій, 3, 3-а, 5, 7, 10, вул. Дорошенка, 1, 1-а, ДНЗ№35 на вул. Січовій, 24. Окрім цих будинків без гарячого водопостачання також залишилися будинки на просп. Відродження, 9, 11, вул. Захарова, 12, 14.

Спеціалістам підприємства вдалося визначити приблизне місце витоку, відтак завтра, 21 лютого, разом з погодженням ордеру на виконання земляних робіт, розпочнуться роботи з ліквідації витоку. В разі необхідності та задля ліквідації витоку і відновлення послуг для мешканців усіх будинків за один день, робочий день працівників,залучених для виконання робіт, продовжать.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: