15:23, 24 Вересня 2020

У Луцьку поліція впіймала велосипедиста-порушника

Патрульна поліція у Волинській області нагадує: велосипедисти є повноцінними учасниками дорожнього руху та повинні дотримуватися правил дорожнього руху. Сьогодні, 24 вересня, поліція спіймала велосипедиста-порушника.

Про це йдеться на сторінці волинських патрульних у “Фейсбук”.

На ньому 49-річний велосипедист здійснив проїзд регульованого перехрестя на заборонний сигнал світлофору, чим порушив правила дорожнього руху.

Патрульні склали на власника двоколісного транспорного засобу постанову за ч. 2 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху велосипедистами) КУпАП.

Патрульна поліція у Волинській області нагадує: велосипедисти є повноцінними учасниками дорожнього руху

Патрульна поліція у Волинській області нагадує: велосипедисти є повноцінними учасниками дорожнього руху та повинні дотримуватися правил дорожнього рухуПодивіться це відео. На ньому 49-річний велосипедист здійснив проїзд регульованого перехрестя на заборонний сигнал світлофору, чим порушив правила дорожнього руху.Патрульні склали на власника двоколісного транспорного засобу постанову за ч. 2 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху велосипедистами) КУпАП.Хочете, щоб був порядок на дорогах? Підказуємо універсальне правило — не порушуйте. Почніть з себе і побачите, як все зміниться. —-Хочете знати більше новин із патрульної поліції Волині? Долучайтеся до нашого telegram-каналу: https://t.me/volynpatrol#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціяволині #служититазахищати #ПорядокЦеТи #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Четвер, 24 вересня 2020 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: