11:38, 31 Липня 2023

У Луцьку поліцейські долучилися до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

30 липня на Театральному майдані Луцька співробітники управління міграційної поліції ГУНП у Волинській області спільно із сектором ювенальної превенції, працівниками патрульної поліції, громадськими організаціями, представниками обласної адміністрації, центру зайнятості та іншими відповідними службами провели інформаційну кампанію для громадян щодо запобігання та протидії торгівлі людьми. Правоохоронці розповідали, як не потрапити в трудове чи сексуальне рабство та розповсюджували інформаційні листівки із контактними телефонами екстреної допомоги.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Начальник управління міграційної поліції ГУНП у Волинській області Олександр Зотько розповів, що постраждати від трудової чи сексуальної експлуатації може будь-хто. У зв’язку із повномасштабною війною багато громадян виїхали та виїжджають закордон. Торговці людьми здебільшого полюють за вразливою категорію громадян, зокрема, тими, хто прибув з іншої країни, не знає мови, або вимушено залишив попереднє місце проживання.

«Якщо ви постраждали за кордоном від злочину, пов’язаного з торгівлею людьми, звертайтеся у правоохоронні органи, консульство України, організації, які надають допомогу мігрантам», – застерігають у поліції.

Також для постраждалих діють безкоштовні телефонні лінії екстреної допомоги:

– європейська лінія екстреної допомоги – 112;

– оперативна лінія 102;

– Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми – 527 або 0 800 505 501;

– Державна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми – 15-47.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: