16:38, 11 листопада 2019

У Луцьку покажуть фільм про Донбас

Фільм режисера Ігоря Мінаєва «Какофонія Донбасу» відкриває XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA” У Луцьку.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Використовуючи архівні матеріали документального та ігрового кіно, автори фільму досліджують створення міфу про Донбас. Вони показують нам життя очима радянської пропаганди і життя реальне, приховане від зайвих поглядів. У фільмі використані кадри страйку шахтарів, а також записи інтерв’ю з колишніми жителями Донбасу, які стали очевидцями і постраждали від російської агресії. Їм обіцяли, що життя буде симфонією праці, радості й добробуту, але виявилося оманою й маніпуляцією. Симфонія Донбасу перетворилася на какофонію.

Детальніше з програмою кінопоказів на Волині можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю “Docudays UA”.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Перегляд фільму та обговорення порушених у ньому тем і проблем відбудеться 22 листопада у Палаці культури міста Луцька за участю продюсера Юрія Леути. Початок — о 18:00. Вхід — вільний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: