13:09, 31 Грудня 2023

У Луцьку показали благодійну виставу для дітей

У Палаці культури міста Луцька відбулося яскраве дійство – прем’єра вистави «Гретель та Гензель: крамничка підступних солодощів», у виконанні акторів творчої студії Наталії Журавльової. Відвідати театральну подію запросили дітей, які потребують особливої соціальної підтримки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Організатором заходу є управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради спільно з Благодійним фондом “Дитяча місія. Україна”.

Присутні поринули у казку та захоплено спостерігали за тим, що відбувається на сцені, адже юні таланти вміло грали свої ролі.

Привітати дітей з різдвяно-новорічними святами завітала заступник міського голови Ірина Чебелюк.

«Сьогодні тривожний день для нашої країни, та попри все ми, дорослі, повинні дарувати дітям моменти радості та щастя, які вони пам’ятатимуть все життя. Заходи Луцької міської ради для дітей, проводяться заради їхніх усмішок та щасливих очей. Хочу передати вітання від міського голови Ігоря Поліщука з нагоди Різдва Христового, прийдешнього Нового року та побажати, щоб наступний рік став переможним, щоб омріяна всіма перемога прийшла якнайшвидше», – сказала Ірина Чебелюк.

Усі присутні дітки отримали солодкі подарунки від Луцької міської ради та пакунки від БФ “Дитяча місія. Україна”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: