19:22, 05 Червня 2024

У Луцьку покарали продавців сурогату

15 травня 2024 року Луцький міськрайонний суд Волинської області розглянув протокол про вчинення адміністративного правопорушення, складений інспектором департаменту муніципальної варти за фактом продажу сурогатного алкоголю, що є порушенням ч. 3 ст. 156 КУпАП.

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Постановою суду правопорушника, який здійснив продаж рідини сумнівної якості визнали винним у вчиненні правопорушення та застосували адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 6800 грн з конфіскацією предметів торгівлі.

З висновку експертного дослідження спиртовмісної суміші «встановили факт наявності етанолу, як основного компонента, наданого на дослідження зразка рідини, що не відповідає вимогам ДСТУ 4256:2021».

“Тому перед тим, як купувати такий «напій» радимо задуматися про майбутні наслідки для Вашого життя та здоров’я!”, – кажуть муніципали.

Інспекторами Департаменту муніципальної варти й надалі проводитимуть рейди з виявлення фактів продажу сурогатного алкоголю на території нашої громади.

Лучан просять бути не байдужими та повідомляти про здійснення незаконної торгівлі алкоголем чи тютюновими виробами департамент муніципальної варти.

Телефон, Viber, Telegram, WhatsApp: 0670000679, 066 102 11 02. E-mail. vmd.lmr2@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: