11:19, 02 Липня 2020

У Луцьку поділили земельну ділянку «Центрального» ринку

Депутати ухвалили рішення про поділ ділянки на вулиці Глушець, 1 на чотири ділянки.

Про це йшлося під час позачергового засідання 85 сесії Луцької міськради 2 липня.

Як повідомив начальник управління земельних ресурсів Луцької міськради Сергій Шабала, підставою для поділу стали звіт тимчасової контрольної комісії, рішення виконкому про оголошення всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу концепцію розвитку території поблизу Луцького замку і звернення КП «Луцькі ринку». Логіка поділу, з його слів, полягає в тому, що усе майно на ділянках повинно належати одному власнику. На ділянках 2 і 3 є майно Волинської облспоживспілки.

Голова правління Волинської облспоживспілки Марта Кандиба зазначила, що є рішення Верховного Суду, яке визнало реєстрацію єдиного майнового комплексу облспоживспілки на цій ділянці. Згідно схеми, надісланій спілці, не можуть зорієнтуватися, де її майно. Спілка звернулася до міськради з проханням погодити з нею, як з землекористувачем, технічну документацію. Марта Кандиба повідомила, що спілка сплачує за оренду 240 тисяч гривень. Наразі вона не може дати згоду чи незгоду на поділ ділянки, поки не отримає технічну документацію. Голова правління облспоживспілки закликала депутатів не погоджувати поділ ділянки, тому що це, мовляв, буде порушенням майнових прав облспоживспілки.

Своєю чергою, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук зауважив, що відбувається історична подія – звільняють Замкову площу від іржавих контейнерів та непривабливого вигляду, який вона мала протягом багатьох десятків років. Він наголосив, що ніхто раніше не забороняв облспоживспілці та підприємцям навести лад на ділянці. З його слів, спілка може забрати свою бруківку та свій асфальт з цієї ділянки. На ділянці, мовляв, буде можливість зробити озеленення, сквер, облаштувати фонтан тощо.

У підсумку, депутати підтримали проект рішення.

«Погодити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності на вул. Глушець, 1, кадастровим номером 0710100000:11:050:0006 площею 2,2125 га, для обслуговування ринку «Центральний».

Поділити земельну ділянку комунальної власності на вул. Глушець, 1, загальною площею 2,2125 га, а саме:

– земельна ділянка № 1 – площею 0,5040 га;

– земельна ділянка № 2 – площею 0,1996 га;

– земельна ділянка № 3 – площею 0,0449 га;

– земельна ділянка № 4 – площею 1,4640 га, для обслуговування ринку «Центральний»», – йдеться у  рішенні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: