13:04, 17 Грудня 2021

У Луцьку планують побудувати новий відрізок тролейбусної лінії

Сьогодні в приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулося підписання грантового договору між Луцькою міською радою та Європейським інвестиційним банком на 155 тисяч євро в рамках “Проекту міський громадський транспорт України”. Свої підписи під документом поставили міський голова Ігор Поліщук та голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік Де Загон.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ці кошти спрямують на будівництво нового відрізку тролейбусної лінії довжиною понад 2 км з встановленням 50-ти залізобетонних опор та облаштуванням 3-х тролейбусних зупинок.

Це дасть можливість:

– безперебійно здійснювати вихід тролейбусів на лінію за всіма маршрутами міста, заїзд в депо, у випадку аварійних ситуації чи заторів на існуючих напрямках;

– з’єднати діючі тролейбусні мережі від вул. Станіславського до вул. Львівської, що підвищить транспортну доступність до заводів “Кромберг & Шуберт Україна”, “СКФ-Україна”, Нового ринку тощо;

– організувати транспортний пересадковий вузол на Автостанції № 2;

– скоротити добовий пробіг 5-ти тролейбусів на 100 км;

– усунути дублювання тролейбусних маршрутів;

– замістити близько 35 автобусів середньої пасажироміскості 12-ма тролейбусами.

Встановлення трьох нових поворотних стрілок на перехрестях вул. Потебні – вул. Львівська; вул. Б. Хмельницького — вул. Ковельська; пр. Відродження – вул. Рівненська дасть можливість оптимізувати існуючі та запустити нові тролейбусні маршрути, скоротить добовий пробіг ще 7-ми тролейбусів на 100 км.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: