11:30, 19 Травня 2023

У Луцьку планують побудувати 21-поверховий будинок на березі Стиру

Будівництво нового житлового масиву запланували на ділянці у мікрорайоні вулиць Ковельської та Шевченка.

Проект рішення про затвердження проекту детального плану території в межах вулиць Ковельської, Шевченка та річки Стир у місті Луцьку затвердили члени виконкому Луцької міськради.

Раніше, на засіданні міської ради 22 грудня 2021 року ухвалили рішення № 24/50 «Про надання дозволу на розроблення проекту детального плану території в межах вулиць Ковельської, Шевченка та річки Стир у м. Луцьку», 27 липня 2022 року ухвалили зміни до вказаного рішення.

Департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради видав вихідні дані на розроблення проекту детального плану цієї території 5 квітня 2022 року.

Проект детального плану території в межах вулиць Ковельської, Шевченка та річки Стир у Луцьку розглянули 20 січня цього року на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Також 22 вересня 2022 року цей проект обговорювали на громадських слуханнях та підтримали.

На засіданні міської ради 26 квітня ухвалили рішення «Про погодження проекту детального плану території в межах Ковельської, Шевченка та річки Стир у місті Луцьку у місті Луцьку».

У виконкому вважають, що ухвалення рішення дозволить впорядкувати забудову території вздовж вул. Ковельської, Шевченка та благоустроїти територію, прилеглу до річки Стир.

Директор департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міськради Веніамін Туз повідомив, що на цій ділянці планують побудувати низку житлових багатоповерхівок від дев’яти поверхів заввишки. Планують побудувати також один 21-поверховий будинок. Середня кількість квартир – 540, кількість місць для паркування авто запланують відповідно до ДБН (йдеться про підземний паркінг на місці підприємства, який виконуватиме і функцію бомбосховища), також облаштують зелену зону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: