22:19, 02 Червня 2020

У Луцьку планують організувати рух транспорту з нагоди Поминальної суботи

Як зазначають у міськраді, у зв’язку із перенесенням Поминальної суботи на 6 червня, необхідно розробити транспортну логістику та організувати відповідну роботу транспорту у Луцьку на найближчі вихідні.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки відбулося 2 червня. Загалом, у Луцьку зафіксували 190 випадків захворювання на COVID-19. При цьому, загальна зайнятість лікарняних ліжок у Волинській області — 24 %.

Розпочали також проведення нового ІФА-тестування підозр на коронавірус. У Луцьку таке тестування здійснюють Волинська обласна клінічна лікарня та Волинська обласна інфекційна лікарня. Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що нова система діагностики дозволить перевірити більшу кількість захворюваних та мати об’єктивнішу картину поширення COVID-19.

Силами Держпродспоживслужби, патрульної поліції, управління розвитку підприємництва та реклами продовжується контроль карантинних норм та вимог на продуктових ринках та ярмарках, що працюють у нашому місті. Зокрема, порушення зафіксували на фермерських ярмарках: відсутність засобів індивідуального захисту, недотримання соціальної дистанції, вимог торгівлі. Окрім того, на продуктових ринках міста Луцька зафіксовано неналежне ведення температурного скринінгу та відсутність контролю відвідувачів.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що у зв’язку із перенесенням Поминальної суботи на 6 червня, необхідно розробити транспортну логістику та організувати відповідну роботу транспорту у Луцьку на найближчі вихідні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: